Novinky

Před několika dny jsme dokončili zajímavou zakázku pro jednu plzeňskou advokátní kancelář. Cílem bylo vytvořit důstojný  a reprezentativní interiér se zdobnými prvky historizujícího stylu, který by vkusně zapadl do budovy z 19.století.

Poslední rekonstrukce zde proběhla počátkem 90.let 20.století a dlužno říci, že vybavení interiéru bylo zejména po morální stránce dosti za zenitem.

Investor zvolil dýhovaný nábytek v dezénu ořech. Doporučili jsme rozsáhlý obklad stěn kanceláře kazetami se složenou dýhou, rozměrný pracovní stůl, decentní skříňovou sestavu, kožený sedací nábytek.

Součástí úprav byl i nový rozvod elektroinstalace a přebroušení stávajících dubových parket.

V šibeničním termínu dvou týdnů, v době, kdy pan advokát trávil dovolenou, jsem dokázali díky velikému nasazení všech našich zaměstnanců zvládnout celou rekonstrukci k celkové spokojenosti investora.

       Na pár ukázek z realizovaného interiéru se můžete podívat ve fotogalerii.

11.2.2013 - Bytový projekt Bolevec

Na sklonku roku 2012 jsme dokončili další etapu bytového projektu v Plzni- Bolevci. Postupně realizujeme pro jednotlivé vlastníky interiérové úpravy. Jedná se především o kuchyňské linky a vestavné skříně do předsíně, v některých bytech též o realizaci koupelen.

1.6.2012 - Nová webová prezentace

Spustili jsme nové stránky naší firmy, kde Vám chceme nabídnout naše služby.

Kontakt

A.G.I.REAL, s.r.o.
IČO: 25231677
Sídlo společnosti:
Klášterní 25, 326 00 Plzeň
Sídlo provozovny:
Štruncovy sady 1, 301 00 Plzeň

E-mail:: info@agireal.cz

Provozní doba

Po - Pá7:30 - 16:00

 

© Copyright 2012 - A.G.I.REAL truhlárna