Interiéry

Moderní truhlářská výroba není jen dřevo. I obyčejná šatní skříň je dnes vybavená řadou speciálních zámečnických prvků, které umožňují bezhlučné dojezdy zásuvek, výsuvy ramínek, tiché a přesné dovírání dveří. Šatní niku bez osvětlení si lze dnes také jen stěží představit. Sladit všechny požadavky zákazníka tak, aby výrobek byl krásný a ještě k tomu funkční, to je dnes záležitostí několika profesí.

Kuchyňské linky s prosklenými dvířky v hliníkových rámečcích, to byl před několika lety vrchol nabídky. Dnes je toto samozřejmost, stejně jako polymerované obkladové desky za pracovní plochou nebo jejich skleněné varianty. Zámečnické prvky jako kování, nejrůznější výsuvy, karusely a třídící systémy jsou dnes běžným vybavením kuchyňských linek.

Stále větší roli hraje v interiéru sklo. V menších i větších bytech lze skleněnou příčkou oddělit pracovní část, sloužící k přípravě jídel, od části společenské stejně dobře jako koupelnu od ložnice. Skleněné příčky barevně tónované nebo opatřené sítotiskovým dekorem dokáží v interiéru vykouzlit neopakovatelný výraz a atmosféru.

Barevné řešení a kombinace materiálů vytváří celkový dojem interiéru. Původní přírodní materiály jako je dřevo a kámen jsou vhodně doplňovány moderními podlahovými krytinami a barevnou úpravou stěn.

Osvětlovací technika prochází bouřlivým vývojem. Nová diodová světla dokáží vtisknout celému interiéru neopakovatelný charakter. Vhodně umístěné nástěnné svítidlo nad obrazem podtrhne v něm vložené emoce.

Interiér se stává čím dál více výrazem osobnosti.

Pomůžeme vám zformulovat vaše představy a dotáhnout je do hmatatelné podoby.

A.G.I. truhlárna

Kontakt

A.G.I.REAL, s.r.o.
IČO: 25231677
Sídlo společnosti:
Klášterní 25, 326 00 Plzeň
Sídlo provozovny:
Štruncovy sady 1, 301 00 Plzeň

E-mail:: info@agireal.cz

Provozní doba

Po - Pá7:30 - 16:00

 

© Copyright 2012 - A.G.I.REAL truhlárna